Merve SUNGUR Kimdir ?

1988 de Balıkesir’de doğmuştur. Üniversite eğitimi için Balıkesir’den ayrılıp Sakarya Üniversitesi Gıda bölümünü bitirdikten sonra gıda katkı maddeleri satış sektöründe 6,5 yıl Satış Mühendisi olarak çalışmıştır.

Hayalindeki mesleği yapmak için tekrardan üniversite sınavlarına girip İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik bölümünü burslu kazanmıştır. Lisans eğitimini 3 yılda Onur Öğrencisi olarak tamamlamıştır. Lisans bitirme Tezini Sporcu Beslenmesi üzerine yazmış ‘Özel Bir Spor Merkezine Devam Eden 18-64 Yaş Arası Yetişkin Bireylerin Beslenme Durumlarının Ve Beden Algılarının Değerlendirilmesi’ konusu üzerinde uzun soluklu araştırmalar yapmış ve birçok Hastanede hem stajyer hem de gönüllü Diyetisyen olarak hizmet vermiştir.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi ve İstanbul Bağcılar Medipol Mega Üniversite Hastanesi’nde,  Klinik Ve Poliklinik Stajyer Diyetisyen olarak ; Yetişkin Klinik Beslenme, Diyabette Beslenme, Onkoloji Beslenme, Nefroloji Beslenme,  Karaciğerde yağlanma, Hepatit ve siroz hastalıklarında beslenme, pankreatitte beslenme, Gastrit, Reflü ve Ülserde Beslenme, Safra Kesesi Hastalıklarında Beslenme, Kalp Hastalıklarında Beslenme, Enteral ve Parenteral Beslenme, çocuk Beslenmesi, Poliklinik Diyetisyeni ve Obezite Diyetisyeni olarak görev almıştır.

İstanbul Beykoz Merkez Aile sağlığı Merkezi ve İstanbul Çubuklu Aile Sağlığı Merkezlerinde Çocuk Klinik ve Çocuk poliklinik Stajyer Diyetisyen olarak;

ISS Catering aracılığı ile Kolejlerde ve İstanbul Bağcılar Medipol Mega Üniversite Hastanesi’nde Toplu Beslenme Stajyer Diyetisyeni olarak ;

Ümraniye Sondurak Ümran Tıp Merkezinde Gönüllü Poliklinik Stajyer Diyetisyen olarak görev almıştır.

Bunun yanında bir çok eğitim, kongre ve sempozyumlara katılarak kendini geliştirmeye devam etmekte olup edindiği bilgi ve donanımı danışanlarıyla uygulayarak hedeflerine kısa sürede ulaşmalarını sağlayıp birçok başarı öyküsüne de imza atmıştır.Neden Diyetisyen Merve Sungur?

Diyetisyen Merve Sungur’un Beslenme Ve Diyet’ e bakış açısı; sağlıklı beslenme çerçevesinde , danışanlarının hedef kiloya ulaşmasını sağlamak ve koruma programı sonrasında onların yaşamlarında hayatlarından çıkarmak istemedikleri şeylerle de nasıl bedenlerini koruyabildiklerini kendilerine aktarmak. Bu sayede kişinin kilosunu mutlu olduğu yaşam şekliyle koruyarak tekrardan Diyetisyen desteğine ihtiyaç hissetmemesini sağlamak.

Merve SUNGUR Kimdir ?
Merve SUNGUR Kimdir ?
Merve SUNGUR Kimdir ?
Merve SUNGUR Kimdir ?
Merve SUNGUR Kimdir ?
Merve SUNGUR Kimdir ?
Merve SUNGUR Kimdir ?
Merve SUNGUR Kimdir ?
E-BÜLTEN
Kampanya ve Paketlerimizden Haberdar olmak için kayıt olun !